Úsporné plynové kotle pro domácnost - VeissmannSpolečnost Thermoquell je autorizovaným dodavatelem plynových kondenzačních kotlů Veissmann. Široká produktová nabídka zahrnuje kondenzační kotle pro domácnost i komerční budovy. Německé kotle Veissmann vynikají precizním zpracováním, vysokou spolehlivostí a efektivním vytápěním s nízkými provozními náklady. Investujte do ekologického vytápění s kotli Veissmann.

plynove-kotle-efektivni-ucinnost
Efektivní účinnost až 110 %
 
plynove-kotle-nizke-naklady
Nízké provozní náklady
 
plynove-kotle-snadna-obshluha
Snadná obsluha
 
plynove-kotle-usporne-vytapeni
Úsporné vytápění
 
ZAVOLEJTE
NAPIŠTE
 

Efektivní vytápění se stoletou tradicí

Společnost Veissmann je německou rodinnou firmou s tradicí od roku 1917. Během svého stoletého působení se firma vypracovala na špičkového mezinárodního výrobce energetických a otopných soustav pro průmysl i domácnosti.


Kondenzační kotle vynikají vysokou efektivitou provozu, jsou ekologické a úsporné. Během svého provozu nevyužívají pouze teplo, které vzniká spalováním plynu, ale také využívají přebytkové odpadní teplo ze spalin. Díky kondenzaci spalin a využití odpadního tepla dosahují kondenzační kotle normovaného stupně využití až 98% (vztaženo na Hs).

Kondenzační kombinované plynové kotle

V našem sortimentu naleznete kombinované plynové kotle Veissmann s ohřevem vody. Tento typ kotlů slouží na vytápění bytu i pro ohřev užitkové vody. Všechny kotle pro domácnost jsou vybaveny nerezovým výměníkem nebo zásobníkem, který umožňuje dodávku vody v konstantní teplotě. Výběr z několika výkonnostních tříd spolehlivě zajistí vytápění nejen bytů, ale i velkých rodinných i dvougeneračních domů.


Předností plynových kotlů Veissmann je moderní design, snadné ovládání a kompaktní rozměry, které umožňují nástěnné zavěšení kotle v technické místnosti či přímo v bytě.

Využijte odborného poradenství

Potřebujete poradit s výběrem vhodného výkonu kotle? Nevíte si rady, jaký tepelný výkon bude ve vaší otopné soustavě dostačující? Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme odborné poradenství i návrh otopných systémů pro efektivní a úsporné vytápění.


Kromě kotlů Veissmann dodáváme na trh otopné systémy a zařízení značek ALFA LAVAL, AQUINA, GEMINOX a úsporná čerpadla, digitální teploměry, špičkové regulační armatury.

Vytápějte úsporně - získejte produktový katalog zdarma

Hledáte kvalitní závěsné kotle s kombinovaným ohřevem vody? Vsaďte na kondenzační kotle Veissmann. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.


Thermoquell CZ Praha 9 – Satalice – odborný dodavatel kotlů Veissmann.